• PODLEPENÝ TISK FOTOGRAFIÍ NA PLÁTNO: Podlepením plátna speciální lehčenou deskou připravíme fotografie pro zarámování. Pro tento formát doporučujeme bílou desku KAPA GRAPH o síle 5mm nebo pro rámy s výškou polodrážky nad 10mm desku KAPA LINE o síle 10mm.
    PODLEPENÝ TISK FOTOGRAFIÍ NA PLÁTNO: Podlepením plátna speciální lehčenou deskou připravíme fotografie pro zarámování. Pro tento formát doporučujeme bílou desku KAPA GRAPH o síle 5mm nebo pro rámy s výškou polodrážky nad 10mm desku KAPA LINE o síle 10mm.

Tisk fotografií na plátno 20x30cm (A4)

Tisk na plátno dává fotografiím vzhled napodobující malířské techniky, využívá se především při reprodukcích obrazů nebo při tvorbě fotoobrazů.
 
Tisk fotografií na plátno je nutno vždy následně zpracovat. Pokud zvolíte pouze tisk "Bez podlepení plátna deskou" nebo si nevyberete z naši nabídky zpracování fotoobrazů viz. "Související formy zpracování"  tak předpokládáme, že si toto zpracování provedete nebo necháte provést sami. Tady upozorňujeme, že je mnohdy nutné zvolit vhodný formát tisku na plátno, velikost nepotisknutých okrajů nebo i lakování pro jeho následné zpracování. Proto nabízíme a zároveň doporučujeme nejprve s námi konzultovat Vámi zamýšlené následné zpracování přes "Dotaz na produkt" nebo e-mail: objednavka@galleryprint.cz

ON-LINE OBJEDNÁVKA

Tisk z vašich fotografií:

POSTUP: Vybrat formát ⇒ Zadat množství ⇒ Vybrat plátno pro tisk ⇒ Zvolit ochranné lakování ⇒ Zvolit desku pro podlepení ⇒ Přidat fotografie ⇒ Nahrát fotografie ⇒ (Pokračovat v nákupu) ⇒ Objednat
 
VYBRAT FORMÁT: Pro výběr klikněte na rozměr (nabízené základní formáty jsou v cm).

2:3 (zrcadlovky)

20x30

30x45

40x60

60x90

3:4 (kompakty)

22,5x30

30x40

45x60

60x80

čtvercové

30x30

40x40

60x60

 
Jiný formát
 

panoráma

60x120

 

 

    Tisk fotografií na plátno 20x30cm (A4)

    8barevný fotorealistický tisk inkoustovou tiskárnou EPSON Stylus PRO 7880 na kvalitní tiskové plátna Fomei.

    Používáme inkousty Ultra Chrome K3, které dávají ve spojení s konvenčními i Studiovými médii a softwarem Mirage přesvědčivý fotorealistický obraz. Výsledek předčí klasický způsob zpracování fotografií v temné komoře nebo laboratořích s chemickým procesem RA-4, a to jak do jemnosti kresby, tak především dlouhodobé obrazové stálosti. Výrobce uvádí trvanlivost barev bez změny 75let, u černobílých tisků až 100let.

    Tiskárna je kalibrována a profilována pro high-end fotografickou reprodukci. 100%ní reprodukovatelnost výsledků ocení ti, kteří potřebují stejný výtisk dnes, za měsíc, případně rok nebo 5let.