Fotoobrazy na plátně vypnutém na blind rámu 25x35cm

Atraktivní fotoobrazy vytištěné na plátně vypnutém na blind rámu. Toto zpracování je vhodné k dekorativním účelům pro zavěšení na zeď v interiérech bytů, kancelářích, ale i k výstavním účelům fotografů.

ON-LINE OBJEDNÁVKA

Tisk z vašich fotografií:

POSTUP: Vybrat formát ⇒ Zadat množství ⇒ Vybrat plátno pro tisk ⇒Zvolit ochranné lakování ⇒ Přidat fotografie ⇒ Nahrát fotografie ⇒ (Pokračovat v nákupu) ⇒ Objednat
 
VYBRAT FORMÁT: Pro výběr klikněte na rozměr (nabízené základní formáty jsou v cm).

25x35

25x40

30x40

30x45

30x50

35x35

35x45

35x50

50x50

50x70

50x75

50x100

50x125

50x150

Jiný

  • Vaše cena :100 Kč
  • Dostupnost: 7. DNÍ (v případě volby lakování 14.DNÍ)
Přidat fotografie ZADAT MNOŽSTVÍ:

Fotoobrazy na plátně vypnutém na blind rámu 25x35cm

8barevný fotorealistický tisk inkoustovou tiskárnou EPSON Stylus PRO 7880 na kvalitní tiskové plátna.

Používáme inkousty Ultra Chrome K3, které dávají ve spojení s konvenčními i Studiovými médii a softwarem Mirage přesvědčivý fotorealistický obraz. Výsledek předčí klasický způsob zpracování fotografií v temné komoře nebo laboratořích s chemickým procesem RA-4, a to jak do jemnosti kresby, tak především dlouhodobé obrazové stálosti. Výrobce uvádí trvanlivost barev bez změny 75let, u černobílých tisků až 100let.

Tiskárna je kalibrována a profilována pro high-end fotografickou reprodukci. 100%ní reprodukovatelnost výsledků ocení ti, kteří potřebují stejný výtisk dnes, za měsíc, případně rok nebo 5let.

::

Plátno pro tisk

► Foto plátno: LESK 400g/m2 (Fomei Canvas Classic Glossy) - Špičkové luxusní bavlněné plátno opatřené lesklým šepsem, který plátnu poskytuje vysoký stupeň UV ochrany a otěruodolnosti. Ani v ostrých ohybech plátna při jeho natahování na rám emulze nepraská. Lakováním je toto plátno vysoce odolné jak mechanicky, tak proti UV záření a vzdušným polutantům. Fomei Canvas Classic Gloss obsahuje stopy přirozených vláken, což mu dodává punc jedinečnosti a exkluzivity. Disponuje excelentním barvovým gamutem s extra ostrou kresbou. Je ideální pro reprodukce starých děl, neboť má hrubší povrch a přirozeně bílý nádech. Je vhodné pro archivaci.  Umožňuje používat digitální tisk i kombinovat tisk s malbou.

► Foto plátno: LESK 370g/m2 (Fomei Canvas Real Glosy) - Velmi kvalitní luxusní bavlněné plátno opatřené lesklým šepsem, který plátnu poskytuje vysoký stupeň UV ochrany a otěruodolnosti. Ani v ostrých ohybech plátna při jeho natahování na rám emulze nepraská. Lakováním je toto plátno vysoce odolné jak mechanicky, tak proti UV záření a vzdušným polutantům. Fomei Canvas Classic Gloss obsahuje stopy přirozených vláken, což mu dodává punc jedinečnosti a exkluzivity. Disponuje excelentním barvovým gamutem s extra ostrou kresbou. Je ideální pro reprodukce uměleckých děl vytvořených technikou olejomalby. Je vhodné pro archivaci.  Umožňuje používat digitální tisk i kombinovat tisk s malbou.

►Foto plátno: MAT 320g/m2 (Fomei Canvas Pure) - Čistě přírodní, krémově bílé bavlněné fotoplátno s režnou rubovou stranou. Materiál je vhodný zejména pro reprodukce historických fotografií a tisků. V případě natažení na rám můžete plátno zušlechtit pomocí speciálních laků a tím zvýšíte jeho odolnost proti praskání emulze v ostrých ohybech, mechanickému poškození, vzdušným populantům a UV záření.

 

Ochranný lak na plátno

► Ochranný lak na plátno: Lesk (Hahnemuehle Varnish Glossy) - Lesklý lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Chrání inkjet obrazy před vlhkostí, UV zářením a vzdušnými polutanty. Hlavním benefiem je zamezení praskání plátna při jeho napínání na rám. Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické. Prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem vykazuje galerijní kvalitu, nekřehnou, nepraskají.

► Ochranný lak na plátno: Polomat (Hahnemuehle Varnish Satin) - Polomatný lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Chrání inkjet obrazy před vlhkostí, UV zářením a vzdušnými polutanty. Hlavním benefiem je zamezení praskání plátna při jeho napínání na rám. Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické. Prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem vykazuje galerijní kvalitu, nekřehnou, nepraskají.

► Ochranný lak na plátno: Mat (Hahnemuehle Varnish Matt) - Matný lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Chrání inkjet obrazy před vlhkostí, UV zářením a vzdušnými polutanty. Hlavním benefiem je zamezení praskání plátna při jeho napínání na rám. Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické. Prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem vykazuje galerijní kvalitu, nekřehnou, nepraskají.

Vyberte fotografie (začněte kliknutím na tlačítko "Procházet")

DATA NESMÍ PŘESÁHNOUT VELIKOST 125 MB.

Nahrávám