Fotoobrazy na plátně vypnutém na blind rámu 25x35cm

Atraktivní fotoobrazy vytištěné na plátně vypnutém na blind rámu. Toto zpracování je vhodné k dekorativním účelům pro zavěšení na zeď v interiérech bytů, kancelářích, ale i k výstavním účelům fotografů.

ON-LINE OBJEDNÁVKA

Tisk z vašich fotografií:

POSTUP: Vybrat formát ⇒ Zadat množství ⇒ Vybrat plátno pro tisk ⇒Zvolit ochranné lakování ⇒ Přidat fotografie ⇒ Nahrát fotografie ⇒ (Pokračovat v nákupu) ⇒ Objednat
 
VYBRAT FORMÁT: Pro výběr klikněte na rozměr (nabízené základní formáty jsou v cm).

25x35

25x40

30x40

30x45

30x50

35x35

35x45

35x50

50x50

50x70

50x75

50x100

50x125

50x150

Jiný

  • Vaše cena :100 Kč
  • Dostupnost: 7. DNÍ (v případě volby lakování 14.DNÍ)
Přidat fotografie ZADAT MNOŽSTVÍ:

Fotoobrazy na plátně vypnutém na blind rámu 25x35cm

8barevný fotorealistický tisk inkoustovou tiskárnou EPSON Stylus PRO 7880 na kvalitní tiskové plátna.

Používáme inkousty Ultra Chrome K3, které dávají ve spojení s konvenčními i Studiovými médii a softwarem Mirage přesvědčivý fotorealistický obraz. Výsledek předčí klasický způsob zpracování fotografií v temné komoře nebo laboratořích s chemickým procesem RA-4, a to jak do jemnosti kresby, tak především dlouhodobé obrazové stálosti. Výrobce uvádí trvanlivost barev bez změny 75let, u černobílých tisků až 100let.

Tiskárna je kalibrována a profilována pro high-end fotografickou reprodukci. 100%ní reprodukovatelnost výsledků ocení ti, kteří potřebují stejný výtisk dnes, za měsíc, případně rok nebo 5let.

::

Plátno pro tisk

► Foto plátno: LESK 400g/m2 (Fomei Canvas Classic Glossy) - Špičkové luxusní bavlněné plátno opatřené lesklým šepsem, který plátnu poskytuje vysoký stupeň UV ochrany a otěruodolnosti. Ani v ostrých ohybech plátna při jeho natahování na rám emulze nepraská. Lakováním je toto plátno vysoce odolné jak mechanicky, tak proti UV záření a vzdušným polutantům. Fomei Canvas Classic Gloss obsahuje stopy přirozených vláken, což mu dodává punc jedinečnosti a exkluzivity. Disponuje excelentním barvovým gamutem s extra ostrou kresbou. Je ideální pro reprodukce starých děl, neboť má hrubší povrch a přirozeně bílý nádech. Je vhodné pro archivaci.  Umožňuje používat digitální tisk i kombinovat tisk s malbou.

► Foto plátno: LESK 370g/m2 (Fomei Canvas Real Glosy) - Velmi kvalitní luxusní bavlněné plátno opatřené lesklým šepsem, který plátnu poskytuje vysoký stupeň UV ochrany a otěruodolnosti. Ani v ostrých ohybech plátna při jeho natahování na rám emulze nepraská. Lakováním je toto plátno vysoce odolné jak mechanicky, tak proti UV záření a vzdušným polutantům. Fomei Canvas Classic Gloss obsahuje stopy přirozených vláken, což mu dodává punc jedinečnosti a exkluzivity. Disponuje excelentním barvovým gamutem s extra ostrou kresbou. Je ideální pro reprodukce uměleckých děl vytvořených technikou olejomalby. Je vhodné pro archivaci.  Umožňuje používat digitální tisk i kombinovat tisk s malbou.

►Foto plátno: MAT 320g/m2 (Fomei Canvas Pure) - Čistě přírodní, krémově bílé bavlněné fotoplátno s režnou rubovou stranou. Materiál je vhodný zejména pro reprodukce historických fotografií a tisků. V případě natažení na rám můžete plátno zušlechtit pomocí speciálních laků a tím zvýšíte jeho odolnost proti praskání emulze v ostrých ohybech, mechanickému poškození, vzdušným populantům a UV záření.

 

Ochranný lak na plátno

► Ochranný lak na plátno: Lesk (Hahnemuehle Varnish Glossy) - Lesklý lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Chrání inkjet obrazy před vlhkostí, UV zářením a vzdušnými polutanty. Hlavním benefiem je zamezení praskání plátna při jeho napínání na rám. Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické. Prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem vykazuje galerijní kvalitu, nekřehnou, nepraskají.

► Ochranný lak na plátno: Polomat (Hahnemuehle Varnish Satin) - Polomatný lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Chrání inkjet obrazy před vlhkostí, UV zářením a vzdušnými polutanty. Hlavním benefiem je zamezení praskání plátna při jeho napínání na rám. Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické. Prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem vykazuje galerijní kvalitu, nekřehnou, nepraskají.

► Ochranný lak na plátno: Mat (Hahnemuehle Varnish Matt) - Matný lak navržený speciálně pro inkjet tisky na plátnech. Chrání inkjet obrazy před vlhkostí, UV zářením a vzdušnými polutanty. Hlavním benefiem je zamezení praskání plátna při jeho napínání na rám. Laky Hahnemuehle Varnish nejsou toxické. Prodlužuje stálost inkjet reprodukcí na plátnech a zvyšuje jejich otěruodolnost. Plátno zušlechtěné lakem vykazuje galerijní kvalitu, nekřehnou, nepraskají.

Vyberte fotografie (začněte kliknutím na tlačítko "Procházet")

DATA NESMÍ PŘESÁHNOUT VELIKOST 125 MB.

Nahrávám

Fotogalerie "podle DRUHU"

FOTOGALERIE JE VE VÝSTAVBĚ

Fotogalerie "podle TVŮRCŮ"

FOTOGALERIE JE VE VÝSTAVBĚ